Za nami še ena vrhunska ligaška sezona

Za nami še ena vrhunska ligaška sezona

Minuli konec tedna se je v Ljubljani v Klubu 300 zaključila tudi bovlingaška ligaška sezona. Naš klub je bil ponovno uspešen, saj je v prvi slovenski ligi ubranil naslov prvaka. Ekipa v sestavi Blaž (kapetan), Žiga, Tim, Rok  in rezerve, ki so prav tako pripomogle k zmagam – Maja, Eva in Vika so tako zaluženo dobili zlate medalje. Bravo.

V ženski ligi  je bila Ekipa Feniks 3 (Maja in Eva) odlična druga. Naše igralke so krojile tudi vrh najboljših posameznic v ligi – Maja 2. Eva 3. in Vika 4. mesto. Feniks 1 je bil skupno 6 (Vika in Nataša) in Feniks 2 (Vanja in Nataša K) skupno 8. mesto. Zmagovalki ženske lige sta bili Alja in Lidija iz BK Strike.

V mladinski ligi je Eva zasedla drugo mesto, kralja mladincev pa sta naša junaka Žiga in Tim. Žiga zlat in Tim srebrn.

Najboljša mladinka je v sezoni 19/20 Alja Bergauer iz BK Strike.

Za zaključek je BZS organizirala turnir Mini Maks Bonus 2020, kjer je zmagal Žiga, Maja je bila odlična 4.

Najlepše hlače na tekmi je imel naš Tim:)

Še veliko takšnih sezon si želimo. Se vidimo po počitnicah.

About admin