Feniks osvojil kar tri medalje na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah

Feniks osvojil kar tri medalje na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah

Naš klub je na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah, ki je 27.3.2021 potekal Ljubljani, pometel z vso konkurenco. Tekme so se udeležili trije pari in prav vsi so osvojili medalje.

Državno prvenstvo v mešanih dvojicah je bila prva tekma po dolgem premoru zaradi koronavirusne epidemije in je potekala v mehurčku. Vsi tekmovalci so morali biti testirani in seveda imeti negativen rezultat ali potrdilo o tem, da so COVID-19 preboleli.

Kljub takšnim pogojem se je tekmovanja udeležilo 12 parov oz. 24 tekmovalk in tekmovalcev.

Naš klub so zastopali:

Eva Krafogel in Tim Cerkvenik (Feniks 1), ki sta osvojila zlato medaljo.

Maja Debenec in Žiga Zalar (Feniks 2) , ki sta morala v finalu, kamor so se po odigraih 6 igrah uvrstile najboljše 4 ekipe, priznati premoč Feniksu 1.

Vika Krivolutskaya in Rok Fujs (Feniks 3) sta z bronasto medaljo (delila sta si jo z ekipo Epic 1) dopolnila uspeh našega kluba, ki je ponovno pokazal premoč v tekmovanju mešanih dvojic. Tri medalje je osvojil namreč tudi na prejšnjem državnem prvenstvu leta 2019.

Nnaši mušketirji

Vsi rezultati so na voljo tukaj.

About admin