Vika in Nataša ponovno zmagovalki ženske lige

Vika in Nataša ponovno zmagovalki ženske lige

Končala se je še ena uspešna sezona za Feniks. Rok, Blaž, Nejc, Vika in Nataša so si priborili težko prigaran obstanek v prvi ligi. Bravo ekipa, ni bilo lahko, saj so ekipe v tej ligi prav vse kakovostne in močne. Na koncu je naša ekipa osvojila 6. mesto in se ji tako ni bilo treba boriti za obstanek v ligi. Če bi bili namreč 7., bi se morali za obstanek v ligi boriti z drugo uvrščeno ekipo 2. lige. Na nehvaležnem 7. mestu je bil BK Arena, ki je nato v boju za obstanek žal klonil pred BK Kranj, ki se je tako poleg ekipe Kopra uvrstila med najboljše slovenske bowling ekipe.

Odlično so sezono zaključila tudi naša dekleta. Nataša in Vika sta ponovno osvojili krono ženske lige in tako že 4. zapored premagali vse konkurentke. Na drugem mestu sta pristali večni tekmici Vike in Nataše, Jožica in Ljuba iz BK EPIC (Ljuba je bila letos tudi MVP lige, Vika je bila 2. in Nataša 3.), na tretjem mestu pa sta letošnjo sezono končali Anica in Tatjana iz Olimpije.

Ekpipa Feniks 2 (Vanja in Nataša K) je bila skupno 10. in ekipa Feniks 3 (Anja in Tanja) 14.

Lepe počitnice želimo. Se vidimo septembra.

zmaga ZL 2017

About admin