Naš klub uspešen na Mediteranskem prvenstvu

Naš klub uspešen na Mediteranskem prvenstvu

Minuli teden se je v Ljubljani končalo Mediteransko prvenstvo (MBC – Mediterranean Bowling Championship), kjer je sodelovalo 13 držav (Francija, Gibraltar, Ciper, Grčija, Hrvaška, Italija, San Marino, Španija, Malta, Tunizija, Turčija, Izrael in Slovenija). Slovenija je bila izjemno uspešna, po številu medalj takoj za Francijo. Osvojili smo jih sedem, med dobitnicami medalj sta tudi igralki našega kluba Nataša in Vika. Vika je bila izjemno uspešna, saj je osvojila srebrno medaljo v mešanih dvojicah (skupaj z Anžetom Grabrijanom), bronasto v mastersu (uvrstila se je med najboljših 8 igralk prvenstva) in bronasto skupaj z ekipo, v kateri sta poleg nje in Anžeta igrala še Nataša in Aleksander Koštric.

Nataša in Vika sta bili izjemno uspešni tudi v dvojicah, bronasto medaljo sta zgrešili le za 5 kegljev.

Skratka, 4 medalje za naš klub:), čestitke obema.

Bronasta ekipa in trener Robi Godnič

MBC Teambronze

Statistika podeljenih medalj:

Screen Shot 2017-04-06 at 11.14.09

About admin