V novo sezono gremo z novima članoma

V novo sezono gremo z novima članoma

V sezoni 2017/2018 bo naš klub v prvi slovenski ligi imel mnogo močnejšo ekipo kot v minuli sezoni, ko smo uspešno ubranili obstanek v ligi, saj smo zasedli za nas novince v prvi ligi odlično 6. mesto. Prihodnjo sezono pa bosta za nas igrala mladinska evropska prvaka iz leta 2016 Žiga Zalar in Tim Cerkevnik. Veseli smo, da bosta zastopala barve našega kluba. Skupaj z njima bodo v ekipi igrali še Blaž Kogej, ki od Viktorije Krivolutskaye prevzema kapetanski trak, Rok Fujs in še en mladinec v naših vrstah, Nejc Oven.

Vika in Nataša Pirc Musar bosta v rezervi, prav tako bo rezervist Roman Pleško.

Vika in Nataša bosta seveda igrali v ženski ligi, rezerva v ekipi Feniks 1 bo Anja Musar Kalan, Vanja Katona in Nataša Kržišnik bosta igrali v ekipi Feniks 2.

Se vidimo septembra.

IMG_3805

Naša nova člana Žiga in Tim.

About admin