Vika in Nataša zmagovalki ženske lige

V bowling centru 300 v Ljubljani se je danes, 15.5.2011, z zmago ekipe Feniks 3 (Viktorija Krivolutskaya in Nataša Pirc Musar) končala ženska liga v sezoni 2010/2011. Zmagoslavje bowling kluba Feniks sta dopolnili Vladka Kolarič in Eva Požar (Feniks 1), ki sta se iz četrtega mesta v današnjih finalnih dvobojih prebili na tretje mesto. Finalni boji vseh petih uvrščenih ekip so bili napeti in gledljivi, polni preobratov. V prvem dvoboju, ko sta se pomerili ekipi Feniks 1 in Nova Generacija sta z mirno in zbrano igro zmagali Eva in Vladka, ki sta nato v naslednjem dvoboju z odlično igro premagali ekipo Epic 3 (Vladka je podrla kar 225 in 231 kegljev). V boju za tretje mesto sta se nato pomerili naši klubski ekipi med seboj. Več zbranosti sta pokazali Vika in Nataša, ki sta se z zmago nad Evo in Vladko uvrstili v boj za prvo mesto. Na ta dvoboj sta čakali Karmen in Ljuba iz ekipe Epic 1, ki sta vodili po 9ih kolih ženske lige in tako čakali na obračune med ekipami, ki so zasedle mesta od 2 do 5. Vika in Nataša sta ohranili zbranost in nadaljevali z zmagovitim tempom. Ekipo Epic 1 sta premagali na koncu za 31 kegljev in tako zasluženo osvojili naslov ligaških prvakinj. Vika in Vladka sta bili dobitnici pokalov tudi v končni razvrstitvi posameznic v ligi. Vika je osvojila drugo in Vladka tretje mesto. Prvo mesto je osvojila Ljuba Ceglar iz postojnskega Epica, ki je celo sezono igrala res izvrstno in konstantno dobro.