Feniks z dvema medaljama na DP1

Feniks z dvema medaljama na DP1

Naš klub se je na minulem državnem prvenstvu v posamični konkurenci spet dobro odrezal. Vika in Nataša sta odlično odigrali vseh 6 iger in se do zadnje igre med seboj borili za srebro in bron. Na koncu je bila boljša Vika, ki je v zadnji 7. igri podrla 239 kegljev in si s to igro priborila srebrno medaljo, Nataši pa je pripadla bronasta medalja. Zmagala je mlada Alja Bergauer iz BK Strike Maribor, ki je v 7ih igrah podrla 1453 kegljev, Vika na 2. mestu 1388 in Nataša na 3. mestu 1369 kegljev. Vanja, ki se je prav tako po 4 kolih (DP2, DP3, DP4 in DP1 prvi krog) uvrstila med osem najboljših, je na koncu osvojila 6. mesto.

DP1-2, 2018

Fantje tokrat po medaljah niso posegli, je pa Žiga Zalar osvojil nehvaležno 4. mesto, Timi je bil 8. in Rok 11.

About admin