Feniks ponovno na vrhu

V nedeljo 27.04.2014 se je v bowling centru Gladiator Arena zaključilo državno prvenstvo posameznikov za sezono 2013/14. V ženski konkurenci se je v finale uvrstilo osem igralk. Med osem finalistk so se uvrstile kar štiri igralke BK Feniks (Mihela Križman, Vanja Katona, Nataša Pirc Musar in Irena Tiselj). Tekmovanje je potekalo po pravilih “Round Robin”.

Po sproščenih dvobojih smo dobili zmagovalko državnega prvenstva posameznic Vanjo Katona, članico BK Feniks, ki je v sedmih igrah podrla 1486 kegljev in dosegla povprečje 193,71.

Drugo mesto je zasedla Anica Knavs – BK Olimpija (191,43), tretje pa si je priborila še ena članica BK Feniks, Mihela Križman s povprečjem 186,57.

Zmagovalka državnega prvenstva ima pravico nastopati na evropskem prvenstvu, ki bo oktobra v Reykjaviku na Islandiji.

Čestitke prejemnicam priznanj ter ostalim tekmovalkam.

Zapisala Irena Tiselj