Feniks 1 se je uvrstil v 2. ligo

Feniks 1 se je uvrstil v 2. ligo

Na povratni tekmi v Klubu 300 je Feniks 1 v sestavi Vika, Nataša, Rok in Janez z 12:2 premagal ekipo Xtreme 2 in si tako priboril vstop v 2. slovensko ligo. Če nam je to iz rok spolzelo lansko leto, ko smo se prav tako uvrstili v play off, letos te priložnosti nismo zapravili. A pot do tega uspeha ni bila lahka. V prvem delu zaključka 3. lige smo najprej premagali BK Koper in nato izgubili z ekipo Zagorja, ki se je tako že pred 14 dnevi uvrstila v drugo ligo. Naša ekipa Feniks 1 pa se je morala za vstop v 2. ligo nato podati v nove borbe in se pomeriti s predzadnjo ekipo iz 2. lige. Xtreme 2 se je na prvi tekmi dobro upiral, saj smo takrat zmagali za borih 5 kegljev v skupnem seštevku (končni rezultat je bil 9:5).

Vstop v 2. ligo so nam čez vse leto priborili kapetanka Vika Krivolutskaya, Janez Perčič, Rok Fujs (ki je bil naš najboljši igralec v play offu), Mihela Križman, Irena Tiselj in Nataša Pirc Musar. Čestitamo!

 

About admin