Feniks pobral vse medalje na državnem prvenstvu mešanih dvojic

Feniks pobral vse medalje na državnem prvenstvu mešanih dvojic

V  Klubu 300 se je danes začela sezona 2019/2020 z državnim prvenstvom v mešanih dvojicah. Naš klub je nastopal s tremi dvojicami in prav vse naše tekmovalke in tekmovalci so domov odšli z medaljami. Že po odigranih 6ih igrah v kvalifikacijah je bilo jasno, da so medalje naše, saj so se vse tri dvojice uvrstile med najboljše 4 ekipe. Prva je bila ekipa Feniks 2 (Vika in Žiga), drugi je bil Epic 2 (Nada in Jože), tretji Feniks 1 (Maja in Timi) ter 4. Feniks 3 (Eva in Rok).

V polfinalu se je Feniks 2 pomeril s Feniksom 3 in zmagal. V drugem polfinalnem paru je Feniks 1 izločil Epic 2.

Finalni boj se je tako odvil med Viko in Žigom ter Majo in Timijem. Maja in Timi sta igrala bolj zbrano in zasluženo osvojila zlato medaljo.

Končna razvrstitev.

1. mesto Feniks 1 (Maja in Timi)

2. mesto Feniks 2 (Vika in žiga)

3. mesto Feniks 3 (Eva in Rok) n Epic 2

Timi je bil tudi najboljši igralec prvenstva s povprečjem 202,8. Kratek vzorec (37 čevljev) je vsem pozvročal preglavice, a saj veste, kako pravimo bovlingaši: “Na tekmi so bili za vse enaki  pogoji”.

Čestitamo našim puncam in fantom za odličen začetek sezone 2019/2020.

About admin