Maja zmagala na klubskem prvenstvu

Tako kot vsako leto, smo se Feniksovci tudi letos zbrali na tradicionalnem ponovoletnem klubskem turnirju in večerji. Letos se nas je za prestižno klubsko lovoriko pomerilo 10 igralk in igralcev. Najprej nas je vseh 1o odigralo 4 igre, najboljši 4 pa so se nato pomerili v polfinalu in finalu. Rok kot pripravljavec sistema, je tudi tokrat dekletom namenil 10 kegljev bonusa, a so bili fantje vseeno premočni, za vrat sta jim dihali le Nataša PM in Maja. Maja je bila vseskozi med najboljšimi 4, v zadnji igri pa je Blaž s serijo strajkov iz četverice izrinil Natašo. Kot najboljši po 4 igrah je na polfinale rezultate čakal Timi. 1 igro so za dvoboj s Timijem odigrali Žiga, Blaž in Maja. Maja je dobesedno pometla z našimi fanti in nato tudi v finalu z rezultatom 264 premagala Tima. Carica:).

Po tekmi smo imeli še redno skupščino kluba in na novo izvolili vse organe društva.