Kar 4 igralke Feniksa med najboljšimi osmimi

Kar 4 igralke Feniksa med najboljšimi osmimi

Minuli teden (2.2.2014) je v Klubu 300 v Ljubljani potekal drugi krog državnega prvenstva za dekleta posamično. Med 16 najboljših so se uvrstilo kar 6 tekmovalk našega kluba, v zaključne finalne boje, po odigranih 6ih igrah v 2. krogu, kamor se uvrsti osem najboljših pa 4 naše punce – Nataša PM, Vanja, Mihela in Irena. Nataša je po drugem krogu na prvem mestu prehitela Vanjo in tako vodi na lestvici (podrla je 1667 kegljev). Vanja ji še vedno diha za ovratnik na drugem mestu, Mihela, ki je poleg Nataše izbrana tudi za nastop na Mediteranskem pokalu, ki bo konec meseca marca poteka na Gibraltarju, pa zaseda po dveh krogih 4. mesto. Med tri Feniksovke se je na 3. mesto “vrinila” zgolj vedno odlična in konstantna Ljuba Ceglar iz Epica. Osmerico je dopolnila še naša Irena Tiselj, ki je za 20 kegljev premagala Tanjo Rozman iz Kranja, ki je tako žal, kljub nekaj res odličnim igram (220, 210) izpadla iz osmerice.

Med moškimi se je med najboljših 24 za naslov državnega prvaka uvrstil naš Rok Fujs, ki zaseda 21. mesto.

Čestitke vsem in dajmo FENIKS:)!

About admin