Feniksovi fantje srebrni na DP 3
Time with friends at a bowling alley

V soboto je v Ljubljani v Klubu 300 potekalo državno prvenstvo v trojkah za moške in v Mariboru žal zaradi premajhnega števila prijavljenih ženskih trojk zgolj tekma za masters uvrstitev.

Naši fantje so se odrezali odlično, saj so osvojili srebrno medaljo. Žiga, Tim in Blaž so že v kvalifikacijskih 6ih igrah pokazali, da se bodo borili za najvišja mesta, saj so po tem delu tekmovanja bili na prvem mestu in se tako zanesljivo uvrstili v polfinale. V polfinalu, kjer se je igralo po baker sistemu, so fantje nato premagali ekipo Woop! Arena z 2:0, v finalu pa so v boju za zlato medaljo žal izgubili proti ekipi EPIC 1 in osvojili srebrno medaljo.

Dekleta, ki želijo čimboljšo uvrstitev za masters, so se na tej tekmi uvrstila takole: