Feniks premočan za vso konkurenco na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah

Feniks premočan za vso konkurenco na državnem prvenstvu v mešanih dvojicah

Včeraj je v Kranju potekalo državno prvenstvo v mešanih dvojicah. Tekme se je tokrat udeležilo rekordnih 20 parov (lani 17 in predlani 16). Naš klub je ponovno pometel z vso konkurenco, saj so se kar tri ekipe uvrstile v finalne boje za medalje. V polfinalu so se pomerile najboljše 4 ekipe in sicer najprej Feniks 2 (Nataša in Rok) z Epicom 1 (Nino in Ljuba) in Feniks 1 (Vika in Žiga) s Feniksom 3 (Vanja in Timi). Zmagovalca v dvobojih sta bila Feniks 1 in Feniks 2.

V finalu, kjer so damama pošle moči (Nataša je podrla le borih 126 kegljev in Vika skromnih 159), je bil zasluženo boljši Feniks 1 (Vika in Žiga), ki sta premagala Natašo in Roka. Feniks se tako spet lahko pohvali z medaljami, tokrat z vsemi tremi barvami. 3. mesto si namreč na tovrstnih tekmah delita obe ekipi, ki sta se najprej uvrstili v finalne boje in nato izgubili v izločilnih dvobojih.

Screen Shot 2017-10-22 at 11.47.55

Posebna pohvala gre tokrat Roku Fujsu, ki je edini od vseh 4o tekmovalcev in tekmovalk dosegel magičnih 300. To je Rokova druga 300-tka, a prva na tekmi. Bravo Rok.

Screen Shot 2017-10-22 at 11.47.38

Čestitke tudi Nataši, ki je med vsemi damami v prvih šestih igrah podrla največ kegljev, in sicer 1160 (povprečje 193,33). Dobro sta se borila tudi Anja in Nejc.

IMG_3933

About admin