Feniks ima zlato, bron in najboljši igralki ženske lige

Bowling center Klub 300 je bil v nedeljo 22.6.2014 gostitelj zaključka ženske lige za sezono 2013/14. V istem dnevu je potekalo četrtfinale,  polfinale in finale. V četrtfinale se je uvrstilo 12 ekip. Za BK Feniks so tekmovale tri ekipe; Nataša Pirc Musar in Viktorija Krivolutskaya ~ Feniks 1, Mihela Križman in Irena Tiselj ~ Feniks 2 ter Vanja Katona in Nataša Kržišnik ~ Feniks 3
Po odigranih štirih igrah se je v polfinale uvrstilo osem ekip med katere tudi Feniks 1 in Feniks 2.

Prvakinji ženske lige sta postali Nataša Pirc Musar in Viktorija Krivolutskaya~ Feniks 1, drugo mesto sta zasedli Anica Knavs in Tatjana Jamnik ~ Olimpija, bron pa sta si priborili Mihela Križman in Irena Tiselj ~ Feniks 2.

BK Feniks se lahko pohvali tudi z najboljšima igralkama ženske lige.

Najboljša je bila Viktorija Krivolutskaya (286 točk), takoj za njo Mihela Križman (285 točk), tretja pa Ljuba Ceglar (267 točk) BK Epic.

Mihela Križman si je priigrala kroglo, ki jo je podaril Proshop Klub 300.

Napisala: Irena Tiselj