13.3.2011, Vladka in Herman peta

Igralca bowling kluba Feniks, Vladka Kolarič in Herman Lever (Feniks 2), sta na pokalnem prvenstvu v mešanih dvojicah, ki je včeraj in danes potekalo v Postojni, dosegla izvrstno 5. mesto. Po kvalifikacijah sta bila na odličnem tretjem mestu, Vladka je imela celo drugi najboljši rezultat kvalifikacij, podrla je 1220 kegljev in le za en sam kegelj zaostala za najboljšim Radom Novakovičem iz BK Xtreme. Herman je v kvalifikacijah dosegel 42. rezultat med 62 tekmovalci, kar je bilo zaradi izjemne Vladkine igre torej dovolj za uvrstitev v finale med najboljših osem parov. Na koncu sta Vladka in Herman zasedla 5. mesto. Zmagala je ekipa Epic 1, na drugo in tretje mesto pa sta se uvrstili ekipi Nove generacije. Sicer je BK Feniks zastopalo 6 ekip, preostale ekipe so igrale slabše in so tekmovanje končale v kvalifikacijah.