Mladinci uspešni na državnem prvenstvu

Danes je v Klubu 300 potekalo državno prvenstvo za mladince. Tekmovanja se je udeležilo 13 mladincev in 6 mladink.

Naš klub so zastopali trije mladinci:
Eva, Tomo in Kristian.

Po kvalifikacijah se je Eva uvrstila na 1. mesto s 1240 podrtimi keglji in najboljšo igro 243. Tomo je v svoji kategoriji (do 22 let) prav tako zasedel 1. mesto z 988 podrtimi keglji in najboljšo igro 223, Kristian pa 6. mesto – 780 podrtih kegljev.

Sledilo je polfinale in finale, odigralo se je zgolj eno igro. Eva je odigrala polfinale proti Patriciji Rozman (Galaxija) in zmagala 177:136. Finale je odigrala proti Alji Bergauer (Strike) in žal z malo smole izgubila z rezultatom 179:168.

Tako je Alja postala državna prvakinja med mladinkami, Eva je zasedla 2. mesto, 3. mesto sta si delili Patricija in Aljana (Galaxija)

Tomo je polfinale odigral proti Jakobu (Epic), žal izgubil s 156:199, a vseeno igral zelo odlično za njegovo čisto prvo državno prvenstvo med mladinci! Samo hrabro naprej!!! Tomo je navduševal že zadnjič na državnem prvenstvu mešanih ekip! 🤩

1. mesto je osvojil Dimi Krasniqi (Galaxija), 2. mesto Jakob Marcel Del Piero, 3. mesto sta si delila Adrian Gal Del Piero in naš Tomo.

V kategoriji do 16 let je 1. mesto osvojil Dimi, 2. mesto Jošt Pungartnik, 3. mesto sta si delila Aron Bolanča in Črt Križaj.

Čestitke našim trem in tudi ostalim!! 😍

Navijat sta prišla tudi Timi in Vika 💙