Feniksovci odlično na državnem mladinskem in seniorskem prvenstvu

Janez Perčič se je odlično odrezal na državnem prvenstvu seniorjev, saj je osvojil drugo mesto. Po kvalifikacijah je z izvrstnim rezultatom 1283 podrtih kegljev celo vodil, v finalnih bojih pa je moral premoč priznati Zlatu Murnu iz BK 300. Med seniorkami je zmagala Andra Debelak iz Olimpije, ki je v finalnem dvoboju premegala Ljubo Ceglar iz Epica.

Odlično pa so se odrezali tudi naši mladinci na včerajšnjem mladinskem državnem prvenstvu. Naš klub je prijavil kar 11 tekmovalcev. Maruša Kokalj, ki je bila letos tudi članica zmagovite ekipe v šolski bowling ligi, je bila premočna konkurenca za vse ostale, saj je bila od drugouvrščene Mie Grilc iz BK Epic boljša kar za 269 kegljev (1120:851 v sedmih igrah, 4 v kvalifikacijah in nato še 3 v finalu). Uspeh našega kluba je dopolnil še Marko Kiralj, ki je v konkurenci dečkov dosegel 3. mesto (podrl je 1035 kegljev v sedmih igrah).