Feniks z dvema Masters prvakoma

V Klubu 300 v Ljubljani se je z Masters tekovanjem je zaključila tekmovalna sezona 2021/2022. V Masters se je po rezultatih vseh državnih tekmovanj pri moških uvrstilo 24 tekmovalcev in pri dekletih 12 tekmovalk.

Bowling klub Feniks so zastopali pri moških Žiga Zalar in v ženski konkurenci Eva Krafogel, Maja Debenec in Vika Krivolutskaya.

Feniks je slavil zmago v obeh kategorijah.

Pri moških je Žiga v finalu z 2:0 premagal Francija Borvnika iz WOOP Arena, tretje mesto sta osvojila Ivan Švarc iz BK Strike in Andrej Pungartnik iz Galaxije.

Pri dekletih pa je bilo vse v znamenju Feniksa. V finalne boje so se namreč uvrstile vse tri naše predstavnice. Vika je v finalu z 2:0 premagala Evo, tretje mesto pa si je z Aljo Bergauer iz BK Strike delila Maja.

Bravo naši!

Zmagovalca oktobra odpotujeta na Češko, na Evropsko prvenstvo prvakov.