Feniks odličen na DP1

Minuli konec tedna (14. in 15. maja) je v Klubu 300 v Ljubljani potekalo državno prvenstvo v posamični kategoriji. Naš fant in dekleta so bili res izvrstni in v klubske vitrine dodali kar 4 medalje.

Feniks je v ženski konkurenci pobral vse tri medalje. Eva Krafogel, ki je bila najboljša že v predtekmovanju s povprečjem 208 podrtih kegljev, je v finalu premagala Majo Debenec z 2 : 0 ( 413 : 373). Tretje mesto si je z Ljubo Ceglar iz BK Epic delila Vika Krivolutskaya.

Žiga Zalar, ki je bil po predtekmovanju na 4. mestu, je nato pometel z vso konkurenco in v finalu z 2 : 0 (skupaj 436 : 366) premagal Andreja Pungartnika iz BK Galaxija. 3. mesto sta si v moški konkurenci delila Božo Senica iz BK Galaxija in Davorin Tepeh iz BK Strike.

Bravo in seveda čestitke.